وب سایت رسمی شهرداری منطقه ۲۲ تهران

12/07/2019 - شنبه 16 آذر 1398

دیدار مدیر و کارکنان اداره روابط عمومی با فرمانده بسیج منطقه۲۲ :

خامسیان: رمز ماندگاری بسیج با مردم بودن است / ناظرپناهی:هویت بسیج انقلابی بودن است

تاریخ خبر : 1398/9/9 بازدید : 41 بار دسته بندی ها : اخبار منطقه 22, اخبار ویژه, دفتر شهردار
خامسیان: رمز ماندگاری بسیج با مردم بودن است / ناظرپناهی:هویت بسیج انقلابی بودن است
مدیر روابط عمومی منطقه۲۲ در دیدار با فرمانده بسیج منطقه: گفت: روح و ذات بسیج در مردمی بودن آن است.

به گزارش روابط عمومی منطقه۲۲، علیرضا خامسیان مدیر روابط عمومی منطقه۲۲ و کارکنان این اداره در دیدار با فرمانده بسیج منطقه، به مناسبت هفته بسیج طی سخنانی،گفت: امام راحل با نگاه مردمی بودن بسیج را بنیانگذاری کرد و موفقیت بسیج فقط با مردمی بودنش امکانپذیر است.

خامسیان با بیان اینکه بسیاری از نخبگان و عضو بسیج هستند، افزود: در طول چند دهه گذشته بسیج با محوریت مردم به موفقیت های خوبی دست پیدا کرده است.
مدیر اداره روابط عمومی منطقه۲۲ با بیان اینکه در حوادث طبیعی به مانند سیل و زلزله بسیج قدم اول را همیشه برای کمک رسانی برداشته است، ادامه داد: بسیج در بسیاری از بحران های طبیعی و غیر طبیعی کمک رسان بوده و با روحیه مردمی همیشه توانسته است حضور موفقی در برنامه ها و مناسبت ها پیدا کند.
وی با بیان اینکه در حلول گذشته فراز و فرودهای برای نهادهای مختلف بوجود آمد، تاکید کرد: اما بسیج با روحیه مردمی خود تلاش کرد در تحولات مختلف موفق و سر بلند باشد.
خامسیان همچنین بر ضرورت حمایت بسیج از ارکان حاکمیتی از جمله دولت تاکید کرد و گفت: دولت در کارزار مقابله با تحریم های ظالمانه است و باید علی‌رغم انتقادهای که شاید به برخی از تصمیمات دولت داشته باشیم همه از جمله بسیج باید از دولت حمایت کنیم.
وی با اشاره به تحولات اخیر در کشور به تبع تغییر نرخ بنزین و کشته شدن تعدادی از هموطنان در تجمعات اعتراضی ، به بسیج پیشنهاد کرد با خانواده کشته شدگان دیدار و از آنها دلجویی کنند.
خامسیان با بیان اینکه بسیج نباید به سمت جریان و گروهی خاصی کشیده شود، خاطرنشان کرد: بسیج باید در ماموریت های خود فقط با روحیه بسیجی و مردمی ورود کند و به نفع حزب و گروه خاصی اقدام نکند.
مدیر روابط عمومی منطقه۲۲ روحیه عدالت خواهی را برای بسیج مهم دانست و افزود: روحیه عدالت خواهی از تاکیدات امام راحل بوده و باید از صفات ذاتی بسیج باشد.
در ادامه این نشست محمد ناظر پناهی فرمانده بسیج منطقه۲۲، طی سخنانی گفت: هویت بسیجی، انقلابی بودن است و بسیجی همیشه باید همراه انقلاب باشد.
ناظرپناهی با بیان اینکه مردمی بودن از صفات ذاتی بسیج است، افزود: فرق اصلی بسیج با دیگر ارگان های نظامی در روحیه مردمی و هویت مردمی بودنش است.
فرمانده بسیج منطقه۲۲ با بیان اینکه بسیج گوش به فرمان رهبری است، ادامه داد: بسیج همواره گوش به فرمان رهبری بوده و راه خود را پیدا می کند .
وی با تاکید بر اخلاق و ذات پاک بسیج، گفت: بسیج یک تفکر است و هر کسی در هر جای بدون نیاز به پست و مقام می تواند بسیجی باشد و برای کشور و انقلاب کمک حال باشد.
گفتنی است در پایان این دیدار مدیر روابط عمومی منطقه۲۲ با اهدای شاخه گل به بسیجیان، هفته بسیج را تبریک گفت و از اقدامات و فعالیت های آنان تقدیر کرد.

<< مشاهده تصاویر بیشتر >>