وب سایت رسمی شهرداری منطقه ۲۲ تهران

11/15/2019 - جمعه 24 آبان 1398

اداره امور بانوان منطقه 22 خبر داد:

برگزاری جشنواره بادبادک ها در بوستان ریحانه چیتگر

تاریخ خبر : 1398/7/20 بازدید : 32 بار دسته بندی ها : اخبار منطقه 22, معاونت اجتماعی و فرهنگی
برگزاری جشنواره بادبادک ها در بوستان ریحانه چیتگر
اداره امور بانوان، با همکاری اداره ورزش منطقه و انجمن پرواز کایت، همزمان با روز جهانی کودک، جشنواره ساخت و آموزش بادبادک ها را در سالن چند منظوره بوستان ریحانه چیتگر برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 22، اداره امور بانوان منطقه با اعلام این خبر گفت: این برنامه همزمان با روز جهانی کودک و نامگذاری 16 مهر به نام شهر، کودک، صلح ، بازی و نشاط با هدف توجه به کودکان در راستای تقویت روحیه ی شادی، نشاط، امید و پویایی به منظور حفظ رشد و سلامت جسم و روان آنان و توجه به کودک به عنوان سرمایه های اجتماعی ، فرهنگ سازی اجتماعی و برجسته سازی اهمیت دوران کودکی و نیازها و خواسته های کودکان امروز برگزار شد.
 گفتنی است،ساخت و آموزش کایت به کودکان با همراهی والدین آنان ، نقاشی روی صورت کودکان، اجرای موسیقی کودک، نقاشی با ماکارونی های رنگی، برگزاری مسابقات ورزشی (مارپله، لی لی، بهکاپ یا بازی گلف، طناب کشی، طناب زنی و بازیهای بومی محلی) از جمله برنامه های اجرا شده در این جشنواره بود.
 همچنین این برنامه با حضور باقری رئیس فدراسیون ورزش های همگانی، آزاده جولایی مدیر عامل موسسه سرطان پستان تهران، مرادی مدیر اداره امور بانوان منطقه، فیضی مدیر بوستان ریحانه، اعضای انجمن پرواز کایت، پرسنل بوستان ریحانه و 200 نفر از کودکان پیش دبستانی و دبستان های منطقه به همراه والدین و مربیان آنان برگزار شد.