وب سایت رسمی شهرداری منطقه ۲۲ تهران

10/20/2019 - يكشنبه 28 مهر 1398

نوذرپور در جمع کارکنان یگان حفاظت تشریح کرد؛

سرگذشت مشابه شهرداری و نیروی انتظامی

تاریخ خبر : 1398/7/18 بازدید : 44 بار دسته بندی ها : اخبار منطقه 22, اخبار ویژه, دفتر شهردار
سرگذشت مشابه شهرداری و نیروی انتظامی

علی نوذرپور شهردار منطقه22 به مناسبت هفته نیروی انتظامی در جمع کارکنان یگان حفاظت شهرداری منطقه 22 عنوان کرد: تصمیماتی همچون ایجاد احتسابیه که در گذشته گرفته می شد با شرایط کنونی انطباق بیشتری دارد و در دنیا تجربه نشان داده است که رییس پلیس و شهردار یک نفر است.

به گزارش روابط عمومی منطقه22؛ همزمان با هفته نیروی انتظامی علی نوذرپور شهردار منطقه22، با جمعی از کارکنان یگان حفاظت شهرداری منطقه22، دیدار و گفتگو کرد.
شهردار منطقه22 ضمن قدردانی از رحمات کارکنان نیروی انتظامی ، طی سخنانی گفت: سرگذشت نیروی انتظامی و شهرداری شبیه به هم هستند و قبل از اینکه شهرداری ایجاد شود قوه احتسابیه وجود داشت که متشکل از نیروی نظامی و انتظامی و شهرداری بود، اما به مرور زمان از هم جدا شدند.
نوذر پور با بیان اینکه در آن زمان شهردار هم رییس پلیس بود و هم مدیر شهر، افزود: تصمیماتی همچون ایجاد احتسابیه که در گذشته گرفته می شد با شرایط کنونی انطباق بیشتری دارد و در دنیا تجربه نشان داده است که رییس پلیس و شهردار یک نفر است.
وی با بیان اینکه این دو مجموعه نیروی انتظامی و شهرداری وظیفه خدمت به شهروندان را دارند و جزء مشاغل عادی به حساب نمی‌آیند، افزود: این شغل به دلیل سر و کار داشتن با اقشار مختلف مردم با استرس و اضطراب همراه است و از شما به دلیل صبرتان سپاسگزاریم.
در این دیدار یکی از پرسنل یگان حفاظت منطقه22، با بیان ارائه گزارشی از وضعیت این حوزه و کارکنان شاغل در این واحد گفت: از اینکه امروز در جمع ما حاضر شدید بسیار خرسندم. امیدوارم که بتوانیم خدمات خوبی در راستای ارتقاء امنیت و رضایت مندی مدیریت شهری و شهروندان منطقه ارائه دهیم .

<< مشاهده تصاویر بیشتر >>