وب سایت رسمی شهرداری منطقه ۲۲ تهران

10/20/2019 - يكشنبه 28 مهر 1398

روابط عمومی شهرداری منطقه22 خبر داد:

تمدید گواهینامه سامانه مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست منطقه۲۲

تاریخ خبر : 1398/6/25 بازدید : 69 بار دسته بندی ها : اخبار منطقه 22, محیط زیست, اخبار ویژه
تمدید گواهینامه سامانه مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست منطقه۲۲
گواهینامه استقرار سامانه مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست(HSE-MS) در منطقه۲۲ تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲۲، علی نوذرپور صبح امروز در مراسم تمدید گواهینامه استقرار HSE که با حضور مدیران شهری منطقه برگزار شد طی سخنانی گفت: سازمان ها باید با سازوکارهای روز دنیا هماهنگ شوند تا بتوانند در موقعیت بهتری، کار و خدمات شایسته ای به جامعه ارائه کنند.

 نوذرپور با بیان اینکه هدف از تمدید این گواهینامه بهبود وضع موجود است، افزود: باید در فرایند ممیزی حقایق و آنچه به واقع است گفته بشود تا نقاط ضعف و قوت به درستی شناسایی شود.
 وی با بیان اینکه باید در ادامه مسیر ضعف ها جبران شود، ادامه داد: هرچند که منطقه۲۲ سال ها این گواهینامه را دریافت کرده است اما استمرار و نگهداشت آن مهمتر است.
 نوذرپور با بیان اینکه در منطقه۲۲ تلاش شده نسبت به سرانه های موجود آمار دقیق ارائه شود نسبت به کیفی کردن اهداف تاکید کرد.
 شهردار منطقه۲۲ با بیان اینکه ادارات HSE در مناطق شهرداری در جایگاه سازمانی واقعی خود قرار ندارند، خاطر نشان کرد: امیدوارم تا خطرات و ریسکها در مناطق ۲۲گانه در تهران شناسایی شود و تا مرحله ممیزی پیش برود. همچنین سیستم HSE مشخص میکند که چگونه با کمترین هزینه و آسیب، بیشترین نتیجه را داشته باشیم.
 گفتنی است در مراسم اختتامیه ممیزی HSE، نمایندگان شرکت ممیزی از اقدامات قابل توجه شهرداری منطقه۲۲ در بهبود و سامانه مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست قدردانی کردند.

<< مشاهده تصاویر بیشتر >>