وب سایت رسمی شهرداری منطقه ۲۲ تهران

10/20/2019 - يكشنبه 28 مهر 1398

مدیر اداره امور بانوان شهرداری منطقه ۲۲ خبر داد :

برگزاری دوره های آموزشی آشنايي با آسيب هاي مرتبط بانوان در كلان شهرها و چگونگي مواجهه با آن

تاریخ خبر : 1398/6/23 بازدید : 47 بار دسته بندی ها : اخبار منطقه 22, معاونت اجتماعی و فرهنگی
برگزاری دوره های آموزشی آشنايي با آسيب هاي مرتبط بانوان در كلان شهرها و چگونگي مواجهه با آن
مدیر اداره امور بانوان شهرداری منطقه ۲۲ از برگزاری دوره های آموزشی آشنايي با آسيب هاي مرتبط بانوان در كلان شهرها و چگونگي مواجهه با آن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲۲، مرادی مدیر اداره امور بانوان شهرداری منطقه ۲۲ با اعلام این خبر گفت: اداره امور بانوان با همکاری شورای بانوان و اداره آموزش منطقه ، دوره های آموزشی آشنایی با آسیب های مرتبط بانوان در کلان شهرها و چگونگی مواجهه با آن را برای ۲۵ نفر از مدیران مرتبه ۱۳ و ۱۴ ، اعضای شورای بانوان و پرسنل معاونت اجتماعی منطقه برگزار کرد. 

مدیر اداره امور بانوان شهرداری منطقه ۲۲ در ادامه افزود: این دوره ها به مدت ۸ جلسه ۳ ساعته در سرای محله شهرک شهید باقری برگزار شد و در پایان دوره به شرکت کنندگان در کارگاه ، گواهینامه آموزشی ادهدا شد.
وی گفت: هدف از برگزاری این دوره ها آشنایی با آسيب هاي مرتبط با بانوان کلان شهرها، آشنايي با انواع تیپ های شخصیتی، آشنایی با توانايي وتيپ شخصيتي خود، به كار بستن قابليت‌ها و توانايي خود در ارتباط با ديگران به منظور برقراري ارتباط مؤثر و آشنايي با شيوه‌هاي ارتباط مؤثرو نحوه‌ي به كار بستن آن در زندگي روزمره برگزار شد. کارگاه آموزشی مذکور تلاش کرد تا چالش ها و مشکلات پیشروی زنان را شناسایی و در صورت لزوم راهکارهایی را برای کاهش مشکلات جهت بهبود بخشی به کیفیت و توسعه روابط زنان با جامعه و خانواده بود.
گفتنی است، یادگیری در حیطه های شناختی، عاطفی، روانی، حرکتی، انواع ارتباط، ارتباط های کلامی و تصویری ، انواع تیپ های ذهنی، احساسی و عملگرا، شیوه های ارزیابی، بازخوردها و راه حل های موثر جهت ارتباط تاثیرگذار با دیگران از جمله سر فصل های اصلی در این کارگاه آموزشی بود.