وب سایت رسمی شهرداری منطقه ۲۲ تهران

11/15/2019 - جمعه 24 آبان 1398

روابط عمومی شهرداری منطقه22 خبر داد:

برگزاری نشست مجمع خیرین منطقه22

تاریخ خبر : 1398/6/16 بازدید : 73 بار دسته بندی ها : اخبار منطقه 22, اخبار ویژه
برگزاری نشست مجمع خیرین منطقه22
نشست خیرین سطح منطقه 22 با هدف تقدیر و قدردانی از خیریه ها با حضور معاون اجتماعی منطقه و مدیر سازمان های مردم نهاد سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در ساختمان امام علی (ع) برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومي شهرداري منطقه 22، غلامحسین ادب سرپرست معاونت اجتماعی منطقه 22 با اعلام این خبر،گفت: این نشست با هدف تقدیر از خیریه های منتخب سطح منطقه، استفاده از پتانسیل آنها در فعالیت های اجتماعی ،فرهنگی و سلامت شهروندان و ترغیب آنها در امور خیر و ارتقای سطح رفاه اجتماعی نیازمندان در منطقه 22 برگزار شد.

در ادامه این نشست سیاری مدیر سازمان های مردم نهاد سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران طی سخنانی، گفت: در برگزاری این نشست ها می‌بایست تداوم جلسات در طول سال 98 بصورت ماهانه انجام شود و شبکه سازی در راستای هم گرایی فعالیت‌های سازمان‌های مردم نهاد، موسسات خیریه و کانون‌های محلی فعال صورت پذیرد.
سیاری افزود: باید ازحضور فعال خیریه ها و سازمان های مردم نهاد در برنامه های مشترک با شهرداری استفاده شود و نقش خیریه ها در مدیریت شهری بسیار حائز اهمیت بوده و اعتقاد بر این است که مدیریت شهری به عنوان حلقه واسطه و تسهیلگر بین سازمان های مردم نهاد و خیرین با گروه ذینفعانشان نقش آفرینی می کند.
در انتهای این نشست از خیریه ها با اهدا گل ولوح، تقدیر شد.
 

<< مشاهده تصاویر بیشتر >>