وب سایت رسمی شهرداری منطقه ۲۲ تهران

12/06/2019 - جمعه 15 آذر 1398

مراسم تکریم و معارفه معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 22 :

تکریم باشکوه سعید

تاریخ خبر : 1398/5/20 بازدید : 235 بار دسته بندی ها : اخبار منطقه 22, اخبار ویژه, معاونت اجتماعی و فرهنگی
تکریم باشکوه سعید
مراسم تکریم و معارفه معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه22 با حضور علی نوذرپور شهردار منطقه و مدیریت شهری مدیران شهری منطقه برگزار شد و غلامحسین ادب طی حکمی با به عنوان سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي منطقه22 ، علی نوذرپور شهردار منطقه ضمن تبریک فرا رسیدن عید قربان از تلاش های سعید سفیری معاون سابق اجتماعی و فرهنگی این منطقه قدردانی کرد و گفت: معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه یکی از نهادهای کارآمد و اثرگذار در منطقه است و باید حرکتی رو به جلو را در پیش بگیرد.

نوذرپور با بیان اینکه همانگونه که هیچ کدام از انتصاباتم بر اساس سفارش و توصیه نبوده است، تغییراتم هم بر اساس صلاحدید خودم است و هیچ گونه سفارش و توصیه اطرافیان دخالت ندارد، افزود: هدف از تغییرات علاوه‌بر ایجاد انگیزه در مسئولان، ارتقا و پیشرفت کارمندان در سطوح مختلف است تا توانمندی و ظرفیت‌های بالقوه همکاران در عرصه‌های گوناگون دیده شود.
شهردار منطقه22 با بیان اینکه امروزه بیشترین مطالباتی که شهروندان منطقه از مدیریت شهری دارند، مطالبات فرهنگی و اجتماعی است، افزود: شناخت موضوعات فرهنگی اول باید در سطح و مقیاس شهر تهران انجام شود و بعد از آن به شناخت منطقه ای برسیم.
وی افزود: در همین راستا انتظار دارم حوزه اجتماعی منطقه 22 نیز تلاش کند تا با برنامه ریزی های دقیق و اثرگذار و با اجرای طرح های مختلف اجتماعی در سطح منطقه گامی مثبت در جهت تقویت و اعتلای فرهنگ جامعه داشته باشد و اگر امروزه طرح هایی همچون "خیابان محلی برای زندگی" و یا تفکیک زباله از مبدا مطرح می شود، تمامی این فعالیت ها در راستای تغییر نگرش، رفتار و منش اجتماعی شهروندان است.
شهردار منطقه22 با بیان اینکه برنامه های خوبی در این معاونت انجام شده است، ادامه داد: طرح‌ها و ایده‌های خوبی در این مدت در معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه برگزار شده است، اما هنوز نیازمند ارتقاء و افزایش اینگونه برنامه های اجتماعی هستیم.
نوذرپور با اشاره به اینکه رویکرد مدیریت جدید شهری مشارکت بیشتر شهروندان در برنامه‌ریزی و برنامه‌های مدیریت شهری است، خاطرنشان کرد: در همین راستا ضرورت دارد تا شورایاری های محلات پویاتر ظاهر شوند.
شهردار منطقه22 با بیان اینکه باید از ظرفیت های مساجد، روحانیون و بسیج در برنامه های اجتماعی منطقه بیشتر استفاده کنیم، گفت: باید محله به محله در کنار شورایاری ها در بطن جامعه حضور داشته باشیم تا از مشکلات و خواسته های شهروندان به طور صحیح مطلع شویم و خدمت‌رسانی بهتری داشته باشیم.

<< مشاهده تصاویر بیشتر >>