وب سایت رسمی شهرداری منطقه ۲۲ تهران

11/15/2019 - جمعه 24 آبان 1398

در دومین جلسه ژورنال کلاب منطقه 22 با حضور دکتر کرم پور بررسی شد؛

پایدارسازی فرصت های درآمدزایی شهرداری ها با رویكرد رونق اقتصاد شهری

تاریخ خبر : 1398/4/18 بازدید : 72 بار دسته بندی ها : اخبار منطقه 22, معاونت منابع انسانی
پایدارسازی فرصت های درآمدزایی شهرداری ها با رویكرد رونق اقتصاد شهری
  دومین جلسه ژورنال کلاب با حضور دکتر کرم پور، معاون منابع انسانی منطقه 22 و جمعی از مدیران و کارشناسان حوزه های مختلف منطقه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 22، پایدارسازی فرصت های درآمدزایی شهرداری ها با رویكرد رونق اقتصاد شهری یکی از مهمترین موضوعاتی بود که در این جلسه به آن پرداخته شد و حاضران در جلسه به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در این زمینه پرداختند.
در این کارگاه آموزشی چند ساعته دکتر کرم پور معاون توسعه منابع انسانی منطقه با اشاره به اهمیت این مهم در فرآیندها و چشم اندازهای آتی سازمان خاطرنشان کرد: ژورنال کلاب یکی از روش های کلاسیک آموزش با سابقه ای طولانی است که در حال حاضر به دلیل قابلیت انعطاف و تطابق این روش با بسیاری از اهداف آموزشی، می توان از آن در زمینه های مختلفی مانند آموزش ارزیابی انتقادی و مفاهیم آموزشی استفاده کرد و در این میان منظم بودن جلسات، داشتن اهداف مشخص، حضور مستمر و موثر شرکت کنندگان و انتخاب روش مناسب جهت برگزاری جلسات از جمله عوامل مهم موفقیت ژورنال کلاب خواهد بود.
گفتنی است در این جلسه مقرر شد؛ در این کارگاه آموزشی، شرکت کنندگان به ارائه مقالات روز و پر محتوا با هدف ارتقا سطح استدلال و قدرت تحلیل پیرامون موضوعات مطروحه بپردازند .