وب سایت رسمی شهرداری منطقه ۲۲ تهران

11/15/2019 - جمعه 24 آبان 1398

شهردار منطقه 22 مطرح کرد ؛

سرقت تجهیزات شهری

تاریخ خبر : 1398/3/21 بازدید : 99 بار دسته بندی ها : اخبار منطقه 22, اخبار ویژه, دفتر شهردار
سرقت تجهیزات شهری
شهردار منطقه 22 تهران با تأیید سرقت برخی تجهیزات با ارزش از جمله ورق های فلزی، گاردریل و دریچه ها و با بیان اینکه این مقوله به معضلی تبدیل شده است اعلام کرد: برای جلوگیری از این موارد باید به سمت استفاده از تکنولوژی های خاص برویم.

علی نوذرپور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه منطقه ۲۲ با ۶ هزار هکتار وسعت که حدود ۱۰ درصد مساحت محدوده شهر تهران را تشکیل می‌دهد، منطقه‌ای وسیع و در حال توسعه است ادامه داد: برخی افراد از این گستردگی فضا سوءاستفاده می‌کنند؛ البته بخشی از این موضوع نیز به وضعیت اقتصادی مربوط است.

شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه مراقبت و نظارت‌ها در این حوزه افزایش یافته اظهار داشت: گزارشاتی در زمینه سرقت ورق‌های فلزی، گاردریل ها و هر چیزی که قابل ارزش باشد وجود دارد که برخی افراد نیز در این زمینه دستگیر و تحویل مراجع مربوط شده‌اند.
وی با بیان اینکه این موضوع حتی در مورد دریچه‌ها نیز وجود دارد و راه آن استفاده از تکنولوژی‌های خاص است خاطرنشان کرد: برای مثال در موضوع دریچه‌ها برای نصب دریچه‌های کامپوزیت که از نظر اقتصادی ارزش دارد با یک استارت آپ مذاکره شده تا کار جایگزینی دریچه‌ها انجام شود.