وب سایت رسمی شهرداری منطقه ۲۲ تهران

08/21/2019 - چهارشنبه 30 مرداد 1398

نوذرپور در نشست شورای مدیران مطرح کرد:

خلق فضاهای عمومی و شهری جدید در منطقه22 در الویت باید قرار گیرد

تاریخ خبر : 1398/2/18 بازدید : 126 بار دسته بندی ها : اخبار منطقه 22, اخبار ویژه, دفتر شهردار
خلق فضاهای عمومی و شهری جدید در منطقه22 در الویت باید قرار گیرد
 شهردار منطقه22 با بیان اینکه باغ راز هستی بخشی از زیرساخت های اجتماعی منطقه22 را تامین می‌کند، گفت: تولید و خلق فضاهای عمومی و شهری جدید را در منطقه22 به صورت مستمر پیگیری می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه22، علی نوذرپور در شورای مدیران منطقه22 ضمن تبریک فرا رسید ماه مبارک رمضان، گفت: با آمادگی نفسانی و غلبه بر خود پرستی ها در این ماه مبارک خود را برای خدمت به جامعه و شهروندان آماده کنیم.

 شهردار منطقه22 در ادامه با تقدیر از مدیریت شهری منطقه22 و احسان صفایی معاون خدمات شهری منطقه22 برای افتتاح باغ راز هستی، افزود: از دید من افتتاح این باغ ایجاد یک موجود زنده در منطقه22 است که می تواند باعث بالابردن تعاملات اجتماعی در منطقه شود.
 نوذرپور با بیان اینکه فقط با کار مستمر می‌توانیم رضایتمندی را در بین شهروندان ایجاد کنیم ادامه داد: برای استفاده کردن و حضور شهروندان در این باغ باید به صورت دقیق برنامه‌ریزی شود.
 وی با تشکر از علیرضا خامسیان مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه22 برای انعکاس مطلوب مراسم افتتاحیه باغ راز هستی، گفت: هرچند که دکتر حناچی شهردار تهران قصد حضور در این مراسم را داشتند اما محقق نشد، روابط عمومی منطقه با درایت و تدبیر بسیار خوب توانست مراسم را راهبری کند و جلسه‌ای با شرایط مناسب برگزار شد.
 شهردار منطقه22 با اشاره به اینکه شهر تهران با توجه به اینکه در حال توسعه و سالخوردگی است خاطرنشان کرد: در جوامع کلانشهر مردم به سمت روابط فردی می روند و این خود دلیلی است تا شهروندان را به برنامه های اجتماعی و مشارکتی دعوت کنیم.
 نوذرپور با بیان اینکه معاونت اجتماعی و اداره روابط عمومی باید برای برنامه های اجتماعی محور و مشارکت شهروندان در باغ راز هستی برنامه ریزی کنند، افزود: ایجاد فضای سبز و باغ ها بخشی از زیرساخت های اجتماعی محسوب می‌شود و حضور مردم در آنها باعث تکمیل شدن این زیرساخت ها است. بنابراین باید برای حضور و مشارکت شهروندان در باغات و فضای سبز برنامه ریزی کنیم.
 وی با بیان اینکه باغ راز هستی بخشی از زیرساخت های اجتماعی منطقه را تامین می کند، گفت: تولید و خلق فضاهای عمومی و شهری جدید را در منطقه22 به صورت مستمر پیگیری می کنیم.
 نوذرپور در پایان به دغدغه های خود و شهردار تهران درباره استفاده از دوچرخه در شهر تهران اشاره کرد و افزود: در حوزه فنی و عمران و حمل و نقل ترافیک باید توسعه استفاده عمومی از وسایل نقلیه پاک و دوچرخه را جدی بگیریم و این خواسته من از شما مدیران برای ایجاد این مهم است.
 گفتنی است در این نشست طی احکامی از سوی شهردار منطقه22، عبدالحسین سیاپوش شهردار ناحیه 1 به سمت شهردار ناحیه4، مجید حاجی عبدالمجید شهردار ناحیه3 به سمت شهردار ناحیه2 و همچنین میثم کاسه گر محمدی شهردار ناحیه 2 به سمت شهردار ناحیه 3 و حسام ملائی شهردار ناحیه4 به سمت شهردار ناحیه1 منصوب شد.

<< مشاهده تصاویر بیشتر >>