مشاهده خبر

منابع انسانی توانمند، اصلی ترین سرمایه یک مجموعه است

      درج شده در تاریخ  1397/3/23   برابر با  06/13/2018 04:25:01 ب.ظ

با حضور کرم پور حقیقی، معاون توسعه منابع انسانی منطقه ۲۲ و با هدف سیاستگذاری، راهبری و هدایت مدل تعالی منابع انسانی، کارگروه های تخصصی مدل تشکیل جلسه داد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، این نشست که عصر روز سه شنبه تاریخ ۲۲/۰۴/۱۳۹۷ با حضور اعضای کارگروه های این مدل در محل معاونت توسعه منابع انسانی منطقه و با حضور معاون این حوزه برگزار شد، با هدف همفکری و هم افزایی بیشتر، هر یک از اعضا به بیان پیشنهادات و نقطه نظرات خود پرداختند.

در این جلسه کرم پور، در سخنانی اظهار کرد: خوشبختانه شهرداری منطقه ۲۲، توانسته در راستای ارج نهادن به سرمایه های انسانی خود در دستیابی به اهداف و برنامه های شهرداری تهران، رشد، بهسازی و ارتقای سطح دانش، تخصص و مهارت منابع انسانی، گام های علمی و عملی موثری بردارد و تمامی این تلاش ها مرهون همکاری و همدلی کلیه مدیران و کارکنان این مجموعه است.
وی افزود: منابع انسانی توانمند، اصلی ترین سرمایه یک مجموعه به شمار می رود، به گونه ای که در اختیار داشتن منابع انسانی متخصص و حائز توانمندی ها و مهارت های متناسب با نیازمندی های مدنظر مجموعه، یکی از مزیت های مهم محسوب می شود. مدل تعالی منابع انسانی مبتنی بر مجموعه ای از ارزش ها، معیارها و شاخص ها در حوزه منابع انسانی سازمان است که با ارزیابی مستمر فعالیت ها و فرآیندهای منابع انسانی سازمان و بازنگری فرآیندها، نقاط قوت، قابل بهبود و فرصت ها را شناسایی و برای بهبود آنها در رسیدن به یک مجموعه توسعه یافته برنامه ریزی می کند.
معاون توسعه منابع انسانی منطقه ۲۲ در ادامه تصریح کرد: مدل تعالی منابع انسانی در منطقه ۲۲، با هدف تشخیص و تحلیل آگاهانه و جامع منابع انسانی، هدایت و توانمندسازی مدیران و کارشناسان مجموعه و بهره گیری از ظرفیت سرمایه های انسانی با بکارگیری برترین رویه ها در تمامی حوزه های مرتبط با منابع انسانی، پیاده سازی می شود.
در ابتدای این جلسه نیز، حائری رئیس اداره آموزش منطقه ۲۲، ضمن معرفی کارگروه های رهبری و راهبردها، بهداشت و سلامت کارکنان، برنامه ریزی و نگهداشت نیروی انسانی، توسعه کارکنان، روابط کار وکارکنان و نتایج سازمانی، به تشریح و توضیح وظایف هر یک از کارگروهها و پیشرفت برنامه ها پرداخت.
وی تصریح کرد: پیاده سازی مدل با الگوبرداری از استانداردهای منابع انسانی، طی فرآیند تدوین اظهارنامه، جمع بندی نتایج عملکردی و دستاوردهای کلیدی سازمانی و انجام فرآیند ارزیابی، با تکیه بر ظرفیت و توانایی مدیران و کارشناسان حوزه منابع انسانی منطقه ۲۲ اجرا خواهد شد.
حائری اظهار کرد: تلاش خواهد شد تا با همکاری کلیه همکاران در واحدها و معاونت های مختلف، مدل تعالی منابع انسانی منطقه ۲۲، اجرا شود.
رئیس اداره آموزش منطقه ۲۲، همچنین یادآور شد: هر کارگروه کار خود را با ۲ مدیر و کارشناس حوزه منابع انسانی آغاز خواهد کرد و طبق برنامه های زمان بندی شده، ارزیابی مدل تا پایان شهریورماه به سرانجام خواهد رسید.
گفتنی است؛ پیش از نیز در چهارمین دوره جایزه ملی تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی که با حضور مدیران سازمان ها و اساتید دانشگاه های کشور در حوزه آموزش و منابع انسانی برگزار شد، شهرداری منطقه ۲۲ با کسب بالاترین امتیاز نسبت به سایر شهرداری ها، موفق به اخذ جایزه تقدیرنامه سه ستاره تعالی آموزش و توسعه منابع انسانی شد.

rating
  نظرات


      

ما را روی نقشه بیابید

نشانی:

بزرگراه شهید خرازی، شهرک شهید باقری

تلفن: 96022000

فکس: 96090492

پست الکترونیک: info@region22.tehran.ir

کلیه حقوق این وب سایت برای شهرداری منطقه 22 تهران محفوظ است. (1379 - 1396)