وب سایت رسمی شهرداری منطقه ۲۲ تهران

05/25/2019 - شنبه 4 خرداد 1398

در بازدید جمعی از مدیران شهری منطقه از موسسه طلوع مطرح شد؛

همراهی مدیریت شهری با نهادهای مدنی برای ارتقاء سطح سلامت جامعه

تاریخ خبر : 1397/2/5 بازدید : 77 بار دسته بندی ها : اخبار منطقه 22, اخبار ویژه, ناحیه 1, معاونت اجتماعی و فرهنگی
جمعی از مدیران شهری منطقه ۲۲، به مناسبت هفته سلامت از موسسه توانبخشی طلوع كه در زمینه خدمات درمانی و توانبخشی به بیماران اعصاب و روان فعالیت می كند، بازدید كردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، در این بازدید كه علیرضا خامسیان مدیر روابط عمومی منطقه ۲۲، احسان صفایی شهردار ناحیه یك، ایرج عظیمی رئیس اداره سلامت شهرداری منطقه و مهدی فروزش رئیس اداره فرهنگی منطقه حضور داشتند، شهردار ناحیه یك طی سخنانی با تبریك هفته سلامت از آمادگی مدیریت شهری منطقه در همكاری با موسساتی كه به ارائه خدمات در حوزه سلامت می پردازند، خبر داد.
در ادامه ایرج عظیمی، رئیس اداره سلامت شهرداری منطقه نیز با یادآوری همكاری های انجام شده بین مدیریت شهری منطقه و موسسه طلوع بر ضرورت احصاء نیازمندی های موسساتی كه در حوزه سلامت فعالیت می كنند و ارائه آن به مدیریت شهری تاكید كرد.
در پایان علیرضا خامسیان مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، با تبریك هفته سلامت و قدردانی از خدمات موسسه طلوع؛ گفت: منابع نظام سلامت باید منابع پایداری باشد. البته نباید در حوزه سلامت صرفا نگاه به دولت و نهادهای حاكمیتی داشت چرا كه نهادهای مدنی و موسسات غیردولتی نشان داده اند، جلوتر از دولت می توانند به ارائه خدمات به مردم در حوزه سلامت فعالیت كنند.
وی با بیان اینكه مدیریت جدید شهری نگاه ویژه ای به موضوع سلامت دارد بر ضرورت حفظ تعامل و همكاری شهردار منطقه با نهادهای مدنی فعال در حوزه سلامت تاكید كرد.
در جریان این بازدید، مدیران شهری منطقه با اهداء گل به پرسنل و بیماران تحت درمان موسسه طلوع از آنها تجلیل كردند.